Seznam produktů výrobce ORIGIN

Společnost ORIGIN byla založena v roce 1983 bratry Richardem a Robertem Garriotovými. V září 1992 byla společnost koupena Electronic Arts. V roce 1997 vytvořili jednu z prvních a nejúspěšnějších grafických MMORPG, Ultima Online...

Společnost ORIGIN byla založena v roce 1983 bratry Richardem a Robertem Garriotovými. V září 1992 byla společnost koupena Electronic Arts. V roce 1997 vytvořili jednu z prvních a nejúspěšnějších grafických MMORPG, Ultima Online. Po úspěchu tohoto titulu se v Electronics Arts rozhodli, že Origin se po dokončení Ultima IX v roce 1999 zaměří výhradně na online hry. Nicméně do jednoho roku EA zrušili vývoj všech dosavadních projektů jako Ultima Online 2, Privateer Online a Harry Potter Online. Krátce po tomto Richard Garriott Origin opustil a založil Destination Gamesv roce 2000.

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
  • Skladem

    0 Hodnocení

    Užívejte si moc vytvářet a ovládat lidičky ve virtuálním světě, kde neplatí žádná pravidla.Dejte průchod své kreativitě a upravte Simíkům vzhledy i osobnosti a zařiďte jim dokonalé bydlení. Rozvíjejte Simíkům vztahy, věnujte se kariérám a prozkoumejte zajímavé nové světy.

    499 Kč
    Doručení při platbě kartou do 4 hodin
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky