Menu
Steam

Steam

Steam Je zde 1 produkt.

Podkategorie

 • Akční

  Pro všechny milovníky akčních her, kteří mají rádi rychlost, dokáží se rozhodnout ve vteřině a na chyby a pochybnosti není při hře čas. Připravte se na boj a dobrodružství. Po akčních hrách šáhne každý hráč, který chce zažít pořádnou akci, hvízdání kulek kolem hlavy, různá herní prostředí a časové linky od pravěku až po dalekou budoucnost. Stačí stáhnout a vrhnout po hlavě do akce.

 • Adventury

  Čekají vás poutavé příběhy, nečekané zvraty a logické hádanky či složité rébusy. Adventury zasahují do mnoha žánrů od akčního pojetí přes dobrodružné až po horror. Některé se hodí spíše pro hloubavé a přemýšlivé hráče, kteří chtějí logické hádanky, řešení překážek i kvalitní dialogy a příběh. Někteří hráči dávají přednost akčnějšímu pojetí adventur, kde je důležitější příběh a herní zážitek.

 • Dětské hry

  Hry pro ta nejmenší škvrňata, která dokáží hrát na PC či na konzolích a mohou se tak zabavit u poutavých příběhů a rozvíjet své dovednosti . Dětské hry nemusí být jen pro předškoláky nebo menší školáky, ale také po nich může sáhnout i dospělí, kteří si chtějí odpočinout a pobavit se u vtipných a odlehčených her zárověň se svými dětmi a nebo poté co jdou spát :) Hry pro nejmenší jsou nejčastěji tvořeny podle známých filmových či seriálových animovaných pohádek, které všichni důvěrně známe.

 • Logické hry

  Užít si pořádnou zábavu a k tomu všemu si opravdu pořádně procvičit a zavařit mozkové závity, to vše nabízejí logické hry . Vycházejí buď z jednoduchého principu překonávání překážek a tím otvírání nových levelů s novými logickými hádankami. Nebo hráč postupuje hrou s příběhem a je nucen řešit zapeklité rébusy a hlavolamy, aby se posunul dále v příběhu a hraní. Logické hry mají jedno společné, vždy u nich budete muset přemýšlet a tím se stávají zábavnými.

 • Předplacené karty

  Využijte skvělou možnost předplatit si herní čas, doplnit si STEAM peněženku nebo koupit si členství. Předplacené karty slouží pro rychlé využití služeb, které potřebujete a to vše lze pohodlně a bez komplikací.

 • RPG hry

  Vžijte se do role kladného hrdiny, který pomáhá slabším. Nebo se staňte zlověstným padouchem, před kterým lidé prchají a prosí o život. RPG hry vám dovolí prožít hru a zasahovat do vyprávěného příběhu, který je hlavním jádrem hry a tahounem, proč hráč chce hrát dále a dozvědět se jak vlastně příběh skončí. Jak postupujete hrou, tak se hrdina stává silnějším, vylepšují si jeho schopnosti či se učí novým dovednostem. RPG žánr zasahuje do všech myslitelných světů, které vycházejí z historie, fantazie či sci-fi prostředí.

 • Simulátory

  Chtěli byste si zkusit zalétat v letadle, usednou za volant kombajnu či vést vlastní fotbalový klub? To vám simulátory splní a ještě více. Simulátory nabízejí komplexní zábavu, která se snaží co možná nejvíce napodobit reálné chování strojů, řízení či jiných systémů ovládání, a přitom je zachována zábavnost. Nejoblíbenějšími simulátory na pc jsou např. řidič kamionové dopravy, těžba v lese či sklízení obilí na poli.

 • Dobrodružné
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Compare