Windows 8.1 Pro

899 Kč

    

WIN-8-PRO

 

Skvělé funkce systému Windows 8.1 plus snadné připojení k firemním sítím, přístup z jednoho počítače do druhého a šifrování dat.

Přidat na seznam přání
To nejlepší k práci a zábavě

 

Nový systém Windows vám přináší to nejlepší k práci i zábavě. Verze Windows 8.1 Pro zahrnuje veškeré funkce systému Windows 8.1 a navíc vylepšené funkce mimo jiné pro snadné připojení k firemním sítím, správu zařízení, přístup z jednoho počítače do druhého a šifrování dat.

 

 

 

en-INTL_PDP_Win_8-1_Pro_FQC-06913_P1.jpgen-INTL_PDP_Win_8-1_Pro_FQC-06913_P4.jpgen-INTL_PDP_Win_8-1_Pro_FQC-06913_P6.jpg

Plocha, jak ji znáte

 

Z úvodní obrazovky se jediným kliknutím dostanete na známou plochu systému Windows, takže můžete pracovat stejně jako dosud.

Zdokonalená ochrana dat

 

Systém Windows 8.1 Pro nabízí zdokonalenou ochranu dat, možnost vzdáleného přístupu k ploše a připojení k firemní nebo školní síti pomocí funkce Připojení k doméně.

Systém Office vás nezklame

 

Systém Office je na zařízeních se systémem Windows 8 v nejlepší formě. Objevte nové a lepší způsoby vytváření, úprav a procházení obsahu – pomocí klávesnice, pera či dotykové obrazovky. Systém Microsoft Office se prodává zvlášť.

Výkonný při práci i zábavě

 

Se systémem Windows 8.1 můžete rychle procházet obsah, sledovat filmy, hrát hry, doladit svůj životopis nebo sestavit působivou prezentaci – vše na jediném počítači. Nyní lze na obrazovce současně uspořádat až tři aplikace v jediném zobrazení.

Aplikace podle vašeho výběru

 

Kromě skvělých vestavěných aplikací pro e-mail, kontakty, fotografie a úpravy videa máte možnost stáhnout tisíce oblíbených aplikací z Windows Store.

Jedinečná osobní úvodní obrazovka

 

Úvodní obrazovku si můžete upravit přidáním oblíbených zpráv, přátel, sociálních sítí a aplikací. Barvy a pozadí, které lze přizpůsobit, a čtyři různé velikosti dlaždic – díky tomu bude systém Windows stejně jedinečný jako vy sami.

Typ distribuceelektronická
CPU1 GHz nebo rychlejší s podporou technologií PAE, NX a SSE2
RAM1 GB pro 32bitovou verzi, 2 GB pro 64bitovou verzi
Velikost na HDD16 GB volného místa na disku (32bitová verze) nebo 20 GB (64bitová verze)
Grafická kartaGrafické zařízení podporující Microsoft DirectX 9 s ovladačem WDDM
Displej1024 × 768
Internetové připojeníVyžadováno

PRÁVNÍ INFORMACE O NÁKUPU

PRÁVNÍ INFORMACE O NÁKUPU A POUŽÍVÁNÍ PRODUKTŮ SPOLEČNOSTI MICROSOFT

Ke stažení (519.62k)

Prozatím žádné hodnocení, můžete to napravit :)

Napsat recenzi

Windows 8.1 Pro

Windows 8.1 Pro

 

Skvělé funkce systému Windows 8.1 plus snadné připojení k firemním sítím, přístup z jednoho počítače do druhého a šifrování dat.