Menu

Overwatch

0 Komentář(e)

999,00 Kč

Elektronická licence

DORUČENÍ: Ihned na Váš email

Overwatch je týmová videohra vydaná společností Blizzard Entertainment. Byla celosvětově vydána v květnu 2016 pro Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One. 

Přidat na seznam přání

TEST

Svět potřebuje hrdiny! V multiplayerové týmové střílečce Overwatch jich proto najdete rovnou celých 21. Každého s naprosto odlišnými vlastnostmi a jiným stylem hraní. Jde o první střílečku ze zkušených vývojářských rukou společnosti Blizzard.

BUDOUCNOST ZA KTEROU STOJÍ BOJOVAT
Vojáci. Vědci. Dobrodruzi. Podivnosti. V době světové krize se sešla netradiční partička hrdinů, aby opět nastolila mír ve světě zničeném válkou. Říkala si - OVERWATCH. Krizi zažehnali a pomohli opět nastolit mír. Díky tomu následovaly krásné prosperující dekády inovací, objevů a zkoumání. Po mnoha letech však vliv Overwatch klesl, až byla skupinka nakonec rozpuštěna. Overwatch je tedy pryč... ale svět stále potřebuje hrdiny!

VYBERTE SI HRDINU
Overwatch nabízí širokou paletu 21 unikátních hrdinů, od skokanů v čase, přes obrněné raketami ověšené tanky, až po transcendentní robotí mnichy. Za každého se hraje úplně jiným stylem a dokonalé ovládnutí jejich schopností je klíčové, pro stoprocentní objevení jejich potenciálu. Žádní dva hrdinové nejsou stejní.

HRAJTE SVOJI ROLI
Ať už právě kosíte nepřátele v první linii, poskytujete defenzivní kryt s vaším energetickým štítem nebo podporujete parťáky zvyšováním jejich útoku, každá schopnost je tu navržena tak, aby byla dokonalou součástí týmu. Klíčem k vítězství je naučit se všechny tyto schopnosti používat ve shodě se svými parťáky a dosáhnout tak dokonale sehraného týmu.

TÝMOVÉ ÚKOLY
Týmy hrdinů bojují po celé planetě. Jednou chrání tajemství mysteriózního Temple of Anubis, poté zase bezpečně eskortují EMP zařízení přes anglické Kings Row. A tím to zdaleka nekončí.

OS Windows 7 / 8 / 10 (64-bit)
Platforma Steam
Jazyky CN, DE, ES, FR, IT, JP, KR, PL, PT, RU, UK
CPU Intel Core i3 / AMD Phenom X3 8650
RAM 4 GB RAM
Velikost na HDD 20 GB
Verze distribuce elektronická
PEGI 16+

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Overwatch

Overwatch

Overwatch je týmová videohra vydaná společností Blizzard Entertainment. Byla celosvětově vydána v květnu 2016 pro Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One. 

3 položek ve stejné kategorii:

Compare